wolne lokale

powrót

WYNAJEM | Lokal Użytkowy - Krakowskie Przedmieście / Zielona

Przeznaczenie: uslugowy
Powierzchnia: 70 m2
Cena: 2100 zł / miesiąc

Opis lokalu

Ścisłe centrum. Lokal  o powierzchni 75 m² umiejscowiony na drugim piętrze. Składa się z jednego pomieszczenia głównego, z którego wydzielone są: pomieszczenie socjalne, łazienka z WC oraz przeszklony gabinet. Na podłogach położona jest terakotam, a na części ścian kamień elewacyjny. Ogrzewanie gazowe centralne (lokalna kotłownia).

 

LOKALIZACJA

Lokal mieści się w kamienicy na lubelskim Starym Mieście. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Krakowskie Przedmieście / Zielona.

 

ATUTY LOKALU

  • Doskonała lokalizacja

  • Nie wymaga remontu

  • Sąsiedztwo bardzo dobrego węzła komunikacyjnego

     

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Przeznaczenieuslugowy
Typ budynkuKamienica
m270
Liczba pomieszczeń2
https://www.google.com/maps/place/Krakowskie+Przedmie%C5%9Bcie+9,+20-400+Lublin/data=!4m2!3m1!1s0x472257698d7b2f63:0xf3cd4ad7458c2f72?sa=X&ved=2ahUKEwjVn9OK4MfhAhVrlIsKHSUvDMsQ8gEwAHoECAoQAQ

PHU Urban

P.H.U Urban to firma rodzinna, która powstała w 1993 roku. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu lokali użytkowych oraz mieszkań znajdujących się w ścisłym centrum Lublina, a będących naszą własnością. Wiele lat doświadczenia na rynku sprawia, że P.H.U Urban to stabilny partner biznesowy oraz inwestycyjny. Dzięki nowoczesnemu podejściu do potrzeb Klienta oraz umiejętności dostosowywania się do zmiennych warunków rynkowych gwarantujemy stabilną, skuteczną i efektywną współpracę biznesową.
więcej

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.